Autoryzowany serwis Bosch

Autoryzowany serwis Bosch

Firma Instal-Pol jest autoryzowanym serwisem Bosch. Świadczymy więc kompleksowe usługi serwisowe związane z urządzeniami grzewczymi tej marki. Nasz zespół składa się z doświadczonych, certyfikowanych serwisantów, którzy doskonale znają się na specyfice sprzętu wchodzącego w skład gazowych i wodnych instalacji grzewczych. Jeśli więc jesteś właścicielem kotła bądź pieca gazowego czy pompy ciepła firmy Bosch, zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu.

Jako autoryzowany serwis Bosch mamy dostęp do całego pakietu oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić urządzenie już podczas pierwszej wizyty. Nasi serwisanci przechodzą regularne szkolenia, zarówno produktowe, jak i techniczne. W ich trakcie podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie serwisowania sprzętu grzewczego Bosch i poszerzają swoją wiedzę fachową. Ponadto w trakcie napraw korzystają z profesjonalnych narzędzi oraz aparatury diagnostycznej. Możesz mieć więc pewność, że zapewnią Ci obsługę najwyższej jakości.

Instalator Bosch, De Dietrich, Termet i Chaffoteaux

Oprócz tego, że jesteśmy autoryzowanym instalatorem Bosch, zajmujemy się również montażem urządzeń grzewczych. Usługi te obejmują nie tylko sprzęt wspomnianej marki. Jako autoryzowany instalator De Dietrich, Termet oraz Chaffoteaux zajmujemy się też kompleksowym instalowaniem kotłów i pomp ciepła wyprodukowanych przez te firmy. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że Twój sprzęt będzie odpowiednio serwisowany, dzięki czemu dłużej Ci posłuży.

Realizujemy swoje usługi z zakresu serwisu oraz montażu kotłów w Oławie i okolicach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty autoryzowanego serwisu i instalatora Bosch oraz urządzeń innych marek.

góra
X